Menu

Vítejte v e-shopu

Jmenuji se Helena Valešová a provozuji eshop už více než 10 let ( i když tento je nový). Jsem vyučená zlatnice ( a v dílně se teď zaučuje i moje dcera ) a mám svou vlastní dílnu. Pokud nenajdete šperk podle vašich představ, neváhejte se na mne obrátit - mailem, sms nebo pres WhatsApp.  Pošlete fotku nebo popište, co byste si přáli a já se budu snažit Vašim přáním vyhovět.

Většina zlatých šperků pochází z naší dílny, zbytek od jiných českých výrobců. 

Stříbro je z poloviny vyrobené v Čechách (mnou nebo jinými výrobci), ale všechno vyrobit nedokážeme. Naši dodavatelé dováží šperky z Německa, Itálie, Turecka, Thajska.

Všechny šperky jsou opuncované podle předpisů puncovního úřadu . Moje registrační číslo u puncovního úřadu je 940.

Máte doma rozbité zlaté šperky?  Můžete mi je poslat na opravu - nebo pokud je už nechcete, pošlete mi je jako protihodnotu za nakoupené zboží. Pokud si vyberete například prsten, který váží 2gramy, vezmu si od Vás 2,2 gramu zlata (10% navíc - ztráta na zpracování materiálu). Vy pak zaplatíte pouze za práci. Ta se pohybuje od 800,- Kč do 1000,- Kč za 1gram hotového šperku podle náročnosti výroby. Za prsten o váze 2gramy tak místo 4600,- Kč zaplatíte 1600,- Kč. Řetízek ve stejné váze Vás pak vyjde na 1400,- Kč. Pokud máte zlata víc, můžu Vám ho vykoupit za výkupní cenu - aktuální cenu pro výkup najdete v ceníku.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte - nejlépe ve všední den - nebo napište. 

telefon - +420 775 568 884

email - Zlatnictvi.Helena@seznam.cz

Záruky

Všechno zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od vyzvednutí balíčku vrátit a já Vám obratem pošlu peníze zpět. Vyměňuji i zboží zakoupené v obchodě.

Adresa obchodu - 28. Října 313, Kladno, 27309

HODNOCENÍ NA MNE NAJDETE ZDE

https://www.firmy.cz/detail/2677058-zlatnictvi-helena-kladno-svermov.html

Sortiment

V obchodě najdete kromě šperků také velký výběr polodrahokamů. Dekorativní kameny - co kus, to originál - surové, opracované, lampy, svícny ale i náramky, klíčenky nebo přívěsky.

Jako další u nás můžete zakoupit hodinky. Momentálně nabízíme značky Q&Q  a  S.T.A.M.P.S.

U hodinek provádíme i výměnu baterie, řemínku nebo zkrácení. Jiné opravy hodinek u nás nejsou možné ( přeci jen nejsme hodináři :-))

Sledovat mne můžete také na instagramu

://www.instagram.com/zlatnictvihelena/